Poznańskie knajpy w stylu fit&healthy – Sorrir

Posted on Posted in WELLNESS

Rozpocznę ten cykl od miejsca, w którym byłam trzy tygodnie temu.
Lubimy z Przyjaciółką odkrywać nowe miejsca na mapie Poznania, a tych z każdym sezonem przybywa. Moda na dbanie o siebie ma wiele pozytywnych stron, a jedną z nich jest to, że tendencja ta opanowała branżę kulinarną i dzięki temu mamy obfity wysyp różnego rodzaju miejsc na mieście, gdzie możena się bardzo zdrowo i kolorowo pożywić (Minerały i Witaminy! Jest Czad! :).

THE-NEW-YOU Poznańskie knajpy w stylu fit&healthy - Sorrir

Do rzeczy!
Miejsce o którym mowa nazywa się Sorrir i mieści się w zasadzie w centrum miasta, w małej uliczce gdzie kryje się wiele uroczych sklepów i Kino Apollo, a mianowicie na ulicy Taczaka.

Menu jest tak bujne i kolorowe, że otwarcie go przyprawia o bezdech (przynajmniej wielbicieli zdrowych przekąsek!). Pęka w szwach od składników mieszczących się w kategorii superfoods czyli np. graviola, acai, acerola, spirulina itp. Każdy znajdzie coś dla siebie czy to osoba będąca na diecie bezglutenowej, nie trawiąca laktozy czy szukająca potraw wzmacniających odporność, a w dodatku to wszystko bez cukru! Smootie bowls (czyli smoothie w misce, podane niczym wykwintny deser), świeżo wyciskane soki, pyszne ciasta na super składnikach oraz kawy z dopalaczami (naturalnymi of course!). Cud, miód!!!

Wystrój jest dość minimalistyczny, jednakże pierwszą rzeczą która przykłuła moją uwagę były huśtawki. Tak, huśtawki! Kto nie marzył za dzieciaka by mieć taką w pokoju?! Zatem będąc tam, masz okazję skosztować wyszukanych, zdrowych potraw siedząc na huśtawce… lub jeśli jesteś tradycjonalistą, zawsze możesz usiąść na wygodnym i miękkim siedzeniu.

Ceny mnie zaskoczyły! Pozytywnie! Za kawę, sok i ciasto zapłaciłam poniżej 30zł.
Zdecydowanie polecam Sorrir wszystkim! I tym zakręconym na punkcie zdrowego jedzenia i tym, którzy jeszcze tego nie odkryli, a próbując dobroci z Sorrir, będą mieli okazję rozpocząć przygodę ze zdrowym jedzeniem.

Gorąco polecam!

One thought on “Poznańskie knajpy w stylu fit&healthy – Sorrir

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *