O mnie

Me-683x1024 O Mnie
Mam na imię Magdalena, jestem coachem i terapeutką holistyczną. Pracuję z kobietami i pomagam im wprowadzać pozytywne zmiany w ich życie na poziomie ciała, ducha i umysłu. Robię to korzystając z metod i narzędzi coachingowych, technik relaksacji, masażu, nauki medytacji i mantrowania.

Kim Jestem - Moja Misja
Moją misją jest wspieranie wszystkich świadomych kobiet na ich ścieżce do lepszego zdrowia i samopoczucia. Bezstresowego, radosnego i harmonijnego życia, które będzie w zgodzie z ich naturą, marzeniami i potrzebami. Abyśmy mogły w pełni cieszyć się takim życiem, ważne jest aby każda z nas zadbała o swoje potrzeby i poznała siebie. Z radością pomogę każdej poszukującej kobiecie odkryć te potrzeby, nauczę jak rozumieć i akceptować swoje ciało, jak wyciszyć umysł i wsłuchać się w głos duszy. W zanadrzu mam również cenne narzędzia do pracy ze sobą, do odkrywania swojego potencjału i pokładów nowej energii.

Moja Historia
Od niepamiętnych czasów czułam ogromną potrzebę rozwoju na poziomie duchowym i intelektualnym. Zawsze też wiedziałam, że chcę pracować w taki sposób, by pomagać innym, dzielić się z nimi tym co mam dobrego oraz korzystać ze swoich talentów. Czułam również potrzebę spełniania się artystycznie tylko przez długi czas nie wiedziałam jak to wszystko połączyć...

Moja przygoda z pomaganiem innym rozpoczęła się już dawno i pierwszym krokiem by być w tym przydatną społecznie było zrobienie Kursu Masażu Klasycznego. To popchnęło mnie ku pracy z ludźmi i odkrywaniu ile dotyk, relaks i rozmowa mogą dać dobrego drugiej osobie. Poznawałam siebie poprzez masaż i widziałam ile daje on innym.
W pewnym momencie mojego życia postanowiłam wyjechać za granicę i zacząć tam życie od zera. Podjęłam pracę w branży zupełnie nie związanej z tym co dotychczas robiłam. W wyniku perturbacji mieszkaniowych zaczęłam dzielić dom z Buddystami i dzięki nim nauczyłam się medytować. Ta fantastyczna technika relaksacji i wyciszenia umysłu, nie raz pomogła mi przetrwać ciężkie chwile, zdystansować się do problemów podczas różnego rodzaju kryzysów i zrozumieć co jest ważne a czym nie warto się przejmować. Od tamtego czasu praktykuję tę czynność regularnie i pragnę pokazać wszystkim napotkanym ludziom, jak niesamowitą i pozytywnie działającą na człowieka czynnością jest Medytacja.

Po jakimś czasie życie znów skierowało mnie w stronę pracy z człowiekiem w ujęciu holistycznym. W 2013 roku rozpoczęłam szkołę Terapii Holistycznych w Cork (Irlandia) gdzie zgłębiałam tajniki wiedzy w zakresie anatomii, fizjologii, masażu, refleksologii, technik relaksacji i twórczego radzenia sobie ze stresem, żywienia a także narzędzi coachingowych, które są świetnym wsparciem i motywacją na drodze do pozytywnych zmian. Wszystkie te dziedziny łączyło ze sobą podejście holistyczne do człowieka. Od tamtej pory rozwijam się nieustannie i w zeszłym roku, po powrocie do Polski dojrzałam do założenia własnej firmy. Od kwietnia 2016 roku działam pod szyldem Magdalena Soboń Coaching Holistyczny.

Jak możemy się spotkać?
Mam nadzieję, że choć trochę udało mi się przybliżyć Ci moją osobę. Jeśli masz ochotę na współpracę ze mną lub masz jakieś pytania - zapraszam Cię serdecznie do kontaktu 🙂
Me-683x1024 O Mnie
Me-683x1024 O Mnie
Me-683x1024 O Mnie
Me-683x1024 O Mnie
Me-683x1024 O Mnie
Me-683x1024 O Mnie
Me-683x1024 O Mnie
Me-683x1024 O Mnie
Me-683x1024 O Mnie