Points of you – jak z pomocą tego narzędzia znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania?

Posted on Posted in COACHING, Life Coaching, Points of you, ROZWÓJ, WELLNESS, ZDROWIE, ZWIĄZEK

W każdy poniedziałek losuję (na Facebooku) kartę Points of you i jest ona motywem przewodnim danego tygodnia. Wskazuje nam obszar życia, nad którym warto się zastanowić przez najbliższy czas, przytulić i przepracować go z samą sobą.Jeśli chcesz się rozwijać, lubisz analizować i zastanawiać się dlaczego sprawy dzieją się tak, a nie inaczej oraz chcesz lepiej zrozumieć siebie to ten cykl jest dla Ciebie. Do dzieła Siostry, im więcej samoświadomości, tym więcej w nas radości!!!

Karta tygodnia: CEL! 🤺
Jaki cel króluje u Ciebie w głowie w tym tygodniu??? 🤷

Pytania-tygodnia-1-683x1024 Points of you - jak z pomocą tego narzędzia znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania?

Wskazówki – jak ta karta, może Ci posłużyć i pomóc rozwikłać mętlik w głowie:

Zaopatrz się w:
– 15-30 min skupienia na swoim wnętrzu każdego dnia
– Otwarty umysł
– Specjalny zeszyt do notatek rozwojowych
– Długopis oraz kolorowe długopisy do podkreślania i zaznaczania ważnych spraw
– Cisza i spokój

 

Zawsze możesz spróbować sama uporządkować to, co Cię męczy i nie daje spokoju. Wystarczy poświęcić odpowiednią ilość czasu i skupienia samej sobie, dać sobie dużo życzliwości, akceptacji i dowiedzieć się co woła o uwagę i uzdrowienie w Tobie samej. Jak tego dokonać? Wsłuchaj się w siebie… swoje ciało, sygnały, które Ci daje – ból, zmęczenie, emocje… to wszystko jest dla Ciebie dobre, to bodźce dla Twojego rozumu, by zwrócił uwagę na to, co jest naprawdę ważne dla Ciebie tu i teraz. Cele i plany są ważne, ale jakże ważne są te rzeczy, które dzieją się dziś! Czy jesteś w nich obecna? Czy jesteś dla siebie obecna? Teraz – to najlepszy czas by zacząć poznawać siebie, swoje potrzeby, zacząć być blisko siebie i polubić się, zaprzyjaźnić ze sobą, ze swoimi dobrymi stronami ale również ze wstydem, presją i zakazami, które mieszkają w naszej głowie i czasem rządzą nami bezwiednie… Kochana, wszystkie odpowiedzi są w Tobie, tylko trzeba czasu, mądrości i odpowiednich pytań, a następnie działań by wprowadzić w życie zmiany :)!

 

Jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia lub chciałabyś doświadczyć prywatnej sesji ze mną i kartami Points of you, by przerobić głębiej ważne dla Ciebie kwestie – umów się na darmową sesję zapoznawczą ze mną i narzędziem coachingowym Points of you online lub w Poznaniu 🙂 Zapraszam!

Dobrego tygodnia!❤️

4 thoughts on “Points of you – jak z pomocą tego narzędzia znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *